Квадрант денежного потока

22:30 ярлыки: , , , редактировать 0 коммент. »

Distributorius

07:37 ярлыки: , , редактировать 0 коммент. »
Distributorius DĖMESIO! Norintiems gauti papildomas ir pastovias pajamas
Amerikos kompanija skelbia konkursą, distributoriaus vietai užimti.
DARBO POBUDIS: Verslo partnerių paieška, produktų vartotojų paieška (už kiekvieną parduotą prekę, kompanija moka 50% nuo parduotos prekės vertės). Verslas vykdomas panaudojant Internetą, kaip reklamos ir komunikacijos instrumentą, todėl Jūsų veiklos zona – visas Pasaulis.
REIKALAVIMAI:
Minimalios kompiuterinės žinios.
PAGEIDAUTINA: moketi rusų kalbą.
Veiklos eigoje: Interneto pagalba (angl.on-line), pastoviai vyksta nemokami mokymai rusų, lietuvių ir anglų kalbomis.
Tai nėra įprastas darbas, tai verslas, reikalaujantis minimalių investicijų (tinklinio marketingo skeptikų prašau nesikreipti ir netrukdyti administratoriaus).
Siunčiant laišką, prašau BŪTINAI įrašyti šį numerį – 370711, CV be šio numerio konkurse negalės dalyvauti.
Norinčius tapti kompanijos distributorium, prašau siųsti CV (įrašant ID-370711) - tlcproadmin@gmail.com
Kontaktai: skype: romena13 e-mail:romanagiedre@yahoo.com

SVEIKATOS ARBATA

08:45 ярлыки: , , , , редактировать 0 коммент. »

Mokslo žinios liudija,kad vaistingieji augalai, kaupdami veikliąsias medžiagas ir veikdami lėčiau, švelniau, bet ilgiau, lyginant su cheminėmis, - daugeliu atvejų yra svarbi gydymo bei organizmo valymo priemonė. Nuo seno žmonės žinojo, kad dauguma ligų prasideda nuo užteršto žarnyno.... Daktaro B.Milerio Holy ir Iaso arbata - tai unikalus saugių ir natūralių žolelių mišinys, skirtas tam, kad švelniai išvalytų virškinimo traktą ir detoksikuotų kūną. Vartojant šias arbatas, pasiekta stulbinančių rezultatų: viršsvorio mažėjimas, vidurių užkietėjimo išnykimas, tuštinimosi reguliarumo atstatymas, cholesterolio ir padidėjusio kraujospūdžio sumažėjimas, odos atjaunėjimas, energijos atsiradimas....ir įvairių negalavimų išnykimas...... Tai sužinosite apsilankę čia: http://sveikatarbata.lt/